Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İL EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SEVGİ DOLU ZİYARET
14.12.2017  
​           Gümüşhane İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk KARATAŞ ve eşi Hanımefendi  Bilge KARATAŞ 80. Yıl  Sevgi Evleri, Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvası Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakkı Özgür KIZILSU,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil ÖZCAN ve TDP görevlilerimiz hazır bulundular. Sevgi Evlerinde kalan 02-18 yaş gurubu arasındaki çocukların ziyaret edildiği programda İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk KARATAŞ ve eşi Hanımefendi Bilge KARATAŞ çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

            Çocuklarla tek tek ilgilenen İl Emniyet Müdürü KARATAŞ,  sevgi evlerinde kalan tüm çocukları kendi çocuklarından ayırt etmediğini söyledi. Sevgi Evleri görevlilerinin, çocukların en iyi şekilde yetişmeleri için çok kutsal bir görevi yerine getirdiklerini belirten KARATAŞ, Emniyet Teşkilatı olarak kendilerinin üzerine düşen bütün sorumlulukları yerine getireceklerinin altını çizdi. Kalbi temiz bu çocukların ileride özgüveni gelişmiş söz ve meslek sahibi bireyler olarak görmek istediklerini dile getiren KARATAŞ, “ Çocuklarımızın daha güzel ortamlarda yetişmesi ve şefkatle büyümeleri için toplumun her kesimine büyük sorumluluklar düşmektedir. Devletimizin şefkat eli geleceğimizin teminatı olan bu çocuklarımızın hep yanında olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tek arzumuz ise bu çocuklarımızın vatanına, milletine ve bayrağına saygı duyan bireyler olarak yetişmeleridir.” dedi.  

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • Emniyet Teşkilati Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği
  • Polis Radyosu
  • Polsan
  • UPEM